do góry

  • -A A A+
  • BIP
  • Wysoki kontrast
Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
ul. Nowogrodzka 1
Tel. centrala: 086 215 80 10
e-mail: bilo@praca.gov.pl
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4 Slajd 5 Slajd 6

Inkubator Ludzi Biznesu

Inkubator Ludzi Biznesu to miejsce w którym poprowadzisz własną firmę bez zakładania działalności gospodarczej – możesz obsługiwać swoich klientów wystawiając im faktury prowadząc firmę bez składek na ZUS. Z nami przetestujesz swoje pomysły biznesowe – otoczymy Cię pełną opieką księgową, prawną i organizacyjną w cenie 250 zł netto miesięcznie, dając również darmową przestrzeń do pracy. 

ILB to także szereg szkoleń, spotkań i wydarzeń, które pozwolą Tobie rozwijać się jako przedsiębiorcy. U nas nie musisz posiadać własnej działalności gospodarczej – my ją zastępujemy. Pozwala to obniżyć koszty działania (zamiast ok. 600-1200 zł miesięcznie tylko 250 zł). Nie ograniczamy się do studentów i absolwentów – u nas każdy może prowadzić własną firmę.

Zakładając swoją firmę pod parasolem ILB wystawisz faktury swoim klientom w imieniu Inkubatora. Po naszej stronie zostaje obsługa administracyjno-prawno-księgowa. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na pozyskaniu swoich klientów. Skontaktuj się z nami, umów na spotkanie i zostań przedsiębiorcą!

Adres:

www.filb.pl

https://www.facebook.com/inkubatorludzibiznesu/

kontakt@filb.pl