do góry

  • -A A A+
  • BIP
  • Wysoki kontrast
Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
ul. Nowogrodzka 1
Tel. centrala: 086 215 80 10
e-mail: bilo@praca.gov.pl
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4 Slajd 5 Slajd 6

Project Manager

Ogłoszenie ważne
od: 2018-05-23
do: 2018-07-22

Informacje ogólne

Numer oferty:
StPr/18/0941
Stanowisko:
Project Manager
Ilość wszystkich miejsc pracy:
1
Zakres obowiązków:
Kompleksowe zarządzanie każdym z etapów realizacji inwestycji. Udział w działalności handlowej oraz ofertowania. Zarządzanie BHP na projekcie. Udział w tworzeniu budżetów oraz planów i harmonogramów realizacji inwestycji. Koordynowanie pracy podwykonawców i dostawców Ścisła współpraca z działami projektowymi, architektami. Zarządzanie podległym zespołem osób na budowie. Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu i w zgodności z umowami z inwestorem oraz podwykonawcami i dostawcami. Zarządzanie harmonogramem rzeczowym oraz sytuacją finansową (w tym płynnością) i organizacyjną na projekcie. Analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej. Sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie. Nadzór nad wykonywanymi zadaniami w ramach projektu, bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorem. Nadzór nad zamówieniami oraz zakupami. Raportowanie z bieżących działań. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.
Inne:
Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo). Doświadczenie około 4/5 lat na podobnym stanowisku w budownictwie. Znajomość rynku budownictwa, przepisów prawa budowlanego, procedur administracyjnych. Umiejętność zarządzania budową od fazy koncepcji po rozliczenie inwestycji. Umiejętność zarządzania budżetami, zespołem osób. Samodzielność, dobra organizacja pracy.
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy:
2018-09-01
Miejsce pracy:
18-400 Łomża
Strusia 9
Wynagrodzenie brutto:
5000.00 PLN / mc
Rodzaj umowy:
Umowa na okres próbny
Wymiar etatu:
w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Praca w wolne dni:
Nie

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie aplikacji na adres: tomasz.kurpiewski@kurpiewski-lomza.pl
Język składania aplikacji:
polski
Osoba do kontaktu:
Tomasz Kurpiewski

Dane pracodawcy

Nazwa firmy:
Firma "Kurpiewski" Tomasz Andrzej Kurpiewski
Osoba do kontaktu:
Tomasz Kurpiewski
Adres:
18-400 Łomża
Strusia 9
Telefon:
e-mail:
tomasz.kurpiewski@kurpiewski-lomza.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży nie pośredniczy w przekazywaniu dokumentów aplikacyjnych do pracodawców. Dane osobowe przetwarzane w Powiatowym Urzędzie Pracy podlegają ochronie wynikającej z przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Jeżeli Państwa kwalifikacje w pełni odpowiadają wymogom stawianym przez pracodawcę, dodatkowe informacje o ofertach można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży ul. Nowogrodzka 1 w godz. 8.00 – 14.00 w pokoju 108 A (I piętro).