do góry

  • -A A A+
  • BIP
  • Wysoki kontrast
Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
ul. Nowogrodzka 1
Tel. centrala: 086 215 80 10
e-mail: bilo@praca.gov.pl
Slajd 1 Slajd 2 Slajd 3 Slajd 4 Slajd 5 Slajd 6

Specjalista/ka ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Ogłoszenie ważne
od: 2018-03-26
do: 2018-04-25

Informacje ogólne

Numer oferty:
StPr/18/0636
Stanowisko:
Specjalista/ka ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
Ilość wszystkich miejsc pracy:
1
Zakres obowiązków:
-świadczenie usług informacyjnych na poziomie ogólnym specjalistycznym, zgodnie ze Standardami działania Sieci PIFE, - organizacja i udział w Mobilnych Punktach Informacyjnych, - organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych i szkoleń, - udzielanie konsultacji nt. Funduszy Europejskich w formie bezpośredniej, mailowej, pisemnej, telefonicznej i w czasie konsultacji u klienta: przeprowadzanie konsultacji na etapie przygotowywania wniosków/projektów; przeprowadzanie konsultacji na etapie realizacji projektów, w tym udzielanie wstępnej pomocy w rozliczaniu projektów; informowanie o możliwościach realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich w formule partnerstwa publiczno prywatnego; informowanie o realizowanych projektach dofinansowanych z Funduszy Europejskich; - samokształcenie w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań oraz udział w szkoleniach, - inne zadania zlecone przez koordynatora na potrzeby Sieci PIFE (np. udział w festynach, imprezach plenerowych itp.) . Informacje nt. zakresu usług świadczonych przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich: PIFE świadczy usługi w następującym zakresie: informowanie o projektach, informowanie o możliwości uzyskania dofinansowania oraz szczegółowe informacje o Funduszach Europejskich, konsultacje na etapie przygotowania projektu, konsultacje na etapie realizacji projektu.
Inne:
Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w informowaniu o Funduszach Europejskich z programów krajowych i regionalnych.
Wykształcenie:
wyższe (w tym licencjat)

Warunki pracy

Data rozpoczęcia pracy:
2018-04-03
Miejsce pracy:
18-400 Łomża
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Wynagrodzenie brutto:
2900.00 PLN / mc
Rodzaj umowy:
Umowa na okres próbny
Wymiar etatu:
w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:
40
Praca w wolne dni:
Nie

Sposób aplikowania

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV z listem motywacyjnym oraz dokumentami potwierdzającymi wykształcenie i wymagane doświadczenie należy składać w siedzibie Spółki lub przesłać emailem na adres: arr.lomza@podlaskie.org.pl do dnia 30.04.2018r. do godziny 15:30
Język składania aplikacji:
polski
Osoba do kontaktu:
brak danych brak danych

Dane pracodawcy

Nazwa firmy:
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Osoba do kontaktu:
brak danych brak danych
Adres:
18-400 Łomża
Marii Skłodowskiej-Curie 1
Telefon:
e-mail:
arr.lomza@podlaskie.org.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży nie pośredniczy w przekazywaniu dokumentów aplikacyjnych do pracodawców. Dane osobowe przetwarzane w Powiatowym Urzędzie Pracy podlegają ochronie wynikającej z przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Jeżeli Państwa kwalifikacje w pełni odpowiadają wymogom stawianym przez pracodawcę, dodatkowe informacje o ofertach można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży ul. Nowogrodzka 1 w godz. 8.00 – 14.00 w pokoju 108 A (I piętro).